birma heilige katze

birma heilige katze

Spójrzmy prawdzie w oczy fakty. Profesorowie siebie na wielu uczelniach mają trudności ze znalezieniem miejsca do parkowania. Jednak uczelnie w dalszym ciągu korzystać poprzez wydawanie biletów parkingowych. Dokonywanie studenci płacą $ 50 do $ 100 A Semestr do parkowania jest na tyle złe. Uczelnie prowadzą swoje parkingi jak Disney World, Sea World i Universal Studios w Orlando, korzystając sowicie po drodze.

Jeszcze gorzej jest, gdy kolegium umyślnie i celowo dąży do wydawania biletów parkingowych dzień i noc, aby zebrać więcej dochodów dla uczelni. Okradanie Piotra (lub studentów, którzy są już zakwestionowane finansowo) zapłacić Pawłowi (jest to uczelnia) nie przywiązać studentów do instytucji naukowych i uczelni. Wręcz przeciwnie, to sprawia, że ??spalanie mad i ostatecznie na tyle szalony, aby rozważyć udział w kolegium gdzie indziej.

3. College studenci zdemoralizowany, gdy zbliżają się do swojego profesora o pomoc, a profesor nie daje im czas dnia, ani wystarczającego wyjaśnienia dla ich problemu.

birma heilige katze

Profesorowie na wyższych uczelniach prostu roboczych do dalszej kariery, wziąć wypłatę i publikują swoje najnowsze rozprawę lub książki, które nie dają studentom godzinę opuszczenia studenci uczucie zdemoralizowani, kiedy walczą z klasą.

zadania klasowe i istotny poziom uczelni przychodzi łatwiej dla niektórych studentów niż inne. Dlatego, gdy student ma problemy i potrzebuje trochę dodatkowego czasu i pomocy, profesor powinien dokonać sam lub sama dostępne, aby pomóc uczniowi.

Niestety wiele razy dziś profesorowie uczelni chcą się komunikować za pośrednictwem poczty elektronicznej, to znaczy, jeśli nawet sprawdzić swoje wiadomości e-mail i odpowiadanie na czas, by pomóc uczniowi Walczy i odpowiedzieć na ich pytania. Fora internetowe są inną metodą, w której profesorowie spróbować punt i unikać uczniów potrzebujących pomocy.

Wpis zawdzięczamy