birma informacje praktyczne

birma informacje praktyczne

Stąd rozwinęła moje akademickie tajemnice sukcesu nie wiemy o mnie.

1. Pielęgnuj ciekawość intelektualną i nie bój się zadawać trudnych pytań.

Kiedy rzeczywiście i twórczo myśleć, unikalne i trudne pytania pojawią się podważyć status quo. W ten sposób każdy przełom w przeszłości doszło do ludzkości od Thomas Edison Albert Einstein; Benjamin Franklin Henry Forda; bracia Wright do Billa Gatesa.http://pbok.pl/odszkodowanie-swidnica/

Gdy większość powiedział nie tak, ludzie ci powiedział, to dlaczego nie? Kiedy inni śmiali się i pogardzani za ich twórczych pomysłów, ale masterminded ich blask i skutecznie działał na ich pomysły przekształcić życie, jak wiemy (i zarobić miliony i miliardy dolarów w tym procesie).

2. Szacunek i podtrzymywać swoich nauczycieli / edukatorów / profesorów, nawet jeśli nie zgadzasz się z nimi i musiał przełknąć swoją dumę.

Bez względu na to, co ktoś mówi ci, nauczyciele mają ego jak każdy inny. W rzeczywistości, może moreso. Lubią być słuszne i mają moc poprzez stopnie dają ci, aby powiedzieć Ci, że się mylisz.

Pamiętaj, większość pedagogów są specjaliści, co oznacza, że ??często myślę tylko pod względem ich przedmiotu i nie wiele więcej. To może uczynić je sztywna i oziębła przez naturę, jeśli nie są ostrożni. Niemniej jednak, jeśli chcesz, aby zdobyć przychylność z nimi i dokonanie oceny pragnienie, trzeba je na swojej stronie i chce być ostrożny pocierać je w niewłaściwy sposób. Mając na uwadze powyższe, uważaj także na to robić, a napotykając jakby próbujesz je protekcjonalnie.

3. Bądź zrównoważony, taktowny, spójne i sumienny w robią swoją pracę codziennie.

Wychowawcy jak zdyscyplinowanych studentów, którzy przestrzegają instrukcji, przestrzegać zasad i wypełnić powierzone zadania. Pomimo motywacji (a niektórzy spekulują, lubią czuć się silny i powiedzieć, co zrobić), a student musi zaufać proces akademickiej.

Wpis zawdzięczamy