heilige birma quoka

heilige birma quoka

Wręcz przeciwnie, powinniśmy zachęcać i gratuluję tym, którzy są na tyle silny, aby inwestować w ich ciągłego wzrostu i rozwoju. Na przykład, kiedy wziąłem jeden tydzień „Negocjacje Strategiczne Deal-Making „class w Harvard Business School, kosztowało mnie i innych menedżerów, którzy przybyli z całego świata $ 8000 w naukę, aby uczestniczyć i uczestniczy. Nawiasem mówiąc, specjaliści biorący udział wziął kurs bardzo poważnie tak jak ja

Po przybyciu na Harvardzie, w recepcji był bardzo ciepły i serdeczny. Nasz pobyt i pomieszczenia mieszkalne były dobrze przygotowane i dbałość o szczegóły imponujące. Jest to rodzaj gościnności i odbioru musimy dążyć na każdym kampusie uczelni, jeśli chcemy zachęcać i powitanie specjaliści od wewnątrz naszych wspólnot, który postawił stopę na naszej uczelni i uniwersytetów.

Jeżeli uda nam się otworzyć nasze serca i środowisk akademickich do tych specjalistów, w ten sposób będziemy w stanie przywiązać je do naszych celów akademickich i strategicznie współpracować potencjalnie w wielości sposobów, aby napędzać wspólny sukces wszystkich zaangażowanych stron.

heilige birma quoka

Absolwent szkoły, Executive Education, profesjonalny wzbogacanie i specjalistyczne szkolenia w związku z tym powinny być traktowane poważnie przez kolegium i administracji uniwersyteckiej. Oczywiście, gdy absolwenci kontaktuje wspierać przyczyny na kampusie, poziom szacunku, gościnności i usług na terenie kampusu w ciągu roku są oryginalnymi czynniki uwagę przed dawców otwierają swoje portfele i portfele wypisać czek sponsoringu i dokonać wpłaty.

Dlatego College i Uniwersytet przywódcy muszą myśleć strategicznie i dokładnie znać każdy uczeń i demograficznych ludność grupę wśród nich, aby nie przegapić jakieś wielkie możliwości sieciowych i przyjaciela podwyżkę. Ponieważ cenimy sobie ludzi programów; Doceniam rozwój osobisty nad programem nauczania akademickiego; i twórczego projektowania współpracują inicjatywy zjednoczyć nasze wspólnoty i społeczeństwa (Academic) – Przyszłość jest jasna jak możemy wspólnie doprowadzić nasze dary do stołu i uczyć się nawzajem.

Wpis zawdzięczamy