birma ciekawe miejsca

birma ciekawe miejsca

Orientacja Student – Welcome Week Student tajemnic sukcesu – sukcesu Przywództwo Secrets

Tworzenie niezapomniane doświadczenie i sukces wypełniona kolegium dla nowych studentów podczas powitalnego tygodnia i orientacji mówiąc językiem i studenci rozpoczynający silny.

Oddzielić College i University Campus od reszty środowiska akademickiego poprzez inicjowanie relacyjnej i profesjonalnego podejścia, który przemawia i zdobywa szacunek przychodzących studentów. Transcend starej szkoły kolegiatę hierarchiczną mentalność, która natychmiast alienuje i podwładnych studentów.

Captivate, połączyć, i zachować swoje studentów i przenosić je całkowicie poprzez immatrykulacji rozpoczęciem przez kultywowanie sukcesu akademickiego i zawodowego. Świętuj, uścisk, wyposażyć i upoważnić swoich studentów, aby odblokować wielkość, osiągnąć sukces i przejąć rolę lidera na swoim kampusie służyć społeczności akademickiej.

Szybko urzekają nowych studentów podczas orientacji i powitalnym tygodniu mówiąc ich językiem i rozpoczęcie silna z wiadomością, że budzi ich serca.

1. Tożsamość jest przeznaczenie.

birma ciekawe miejsca

Kim jestem? Z kim mam pragnienie, aby stać? Z jakiego powodu jestem na studiach w pierwszej kolejności?

2. Pinpoint studenci celem.

Aby rozpocząć silny i utrzymać kurs, udany student musi mieć potężną wizję swojej przyszłości. Jeśli nie jest to całkiem jasne, kryształ początkowo, to O.K., ponieważ wzrok jest progresywne, jak i pasją celowo prowadzona w sposób ciągły.

3. książek poza i pracy szkoły, jak będzie wyglądać struktura życie?

W zależności od studenci pasji i celów, może chcą realizować różnorodne zajęcia pozalekcyjne. Życie greckim to wspaniały sposób, aby zaprzyjaźnić się i wyrównać o ugruntowanej ubezpieczenie pierwszego samochoduorganizacji w kampusie dzięki któremu można wykonywać pracę charytatywną i niech twój głos będzie słyszalny.
Wpis zawdzięczamy