birma ruch prawostronny

birma ruch prawostronny

Podpisanie umowy o współpracy gospodarczej z całkowitych w 2005 roku dostarczył nowy impuls w stosunkach między dwoma narodami handlu. Singapore firmy w większym stopniu zaczęły angażowanie się w infrastrukturę i nieruchomości projektów w Indiach, a nawet zostały doczekać skojarzyć z sektora logistyki i komunikacji, opieki zdrowotnej, edukacji i szkoleń, handlu detalicznego i branży motoryzacyjnej.

Są one również wyruszeniem na rozwoju i planowania projektów, takich jak drogi, porty, lotniska, władzy i sektora telekomunikacyjnego.

główne eksportu Indii do Singapuru

Rop, Części Akcesoria do maszyn do automatycznego przetwarzania danych, automatycznego przetwarzania danych wejściowych i wyjściowych jednostek, silnik Spirit rafinowany Premium ołowiowej styren, automatycznego przetwarzania danych jednostek ładunkowych, innych obwodów scalonych monolitycznych, p-ksylen, monolityczne Cyfrowe układy scalone, aparatura Radio Transmission z odbiorem urządzenia.

główne importu Indii z Singapuru

Diamenty nieprzemysłowych Pracował, zwieńczona rop, Silnika Duch rafinowany Premium przewlekane, Aluminium nieobrobione plastycznie, benzen, Artykuły Biżuterii Z pozostałych metali szlachetnych czy powleczonych lub pokrytych metalem szlachetnym, innych leków opakowaniach do sprzedaży detalicznej, części do wierceń lub do głębienia szybów , przekształtniki, Inne medyczne chirurgiczne dentystycznych i instrumenty weterynaryjne Urządzenia

Malezja

Stosunki handlowe między Indiami a Malezja obserwujemy gwałtowny wzrost od 1991 roku największym partnerem handlowym Malezji są Indie, zaś Malezja jest drugim największym partnerem handlowym Indii w Stowarzyszeniu Narodów Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN).

główne eksportu Indii do Malezji: i przetwory mięsne, cukier, ryż (innych niż basmati), pszenica, świeże warzywa i owoce, przędza bawełniana, RMG bawełniane i akcesoria, pierwotne i półprodukty z żeliwa szarego, made-ups, tkaniny, maszyny i instrumenty, wyroby elektroniczne i metalowe produkuje.

Wpis zawdzięczamy www.fizjosport.krakow.pl