birma sytuacja polityczna

birma sytuacja polityczna

Birma Spółka Przewodnik Zapisy na Zaczynając spółką własności zagranicznej

Zakładanie firmy w Birmie jest łatwe z jasnymi kroków. Birma oferuje dwie główne opcje dotyczące zakładania firmy w ramach kapitału zagranicznego. Cudzoziemcy, którzy chcą dokonać znacznych inwestycji w Birmie tj rozpocząć przetwórstwa przemysłowego, budownictwa, górnictwa, hotel i ośrodek, transport i przedsiębiorstw rolnych spośród innych firm wymagających dużych inwestycji (ponad 500.000 dolarów inwestycji kapitałowych), muszą zarejestrować swoje firmy zgodnie z prawem inwestycji zagranicznych. Cudzoziemcy, którzy chcą zarejestrować mniejszych firm tj przedsiębiorstwa usługodawcy z kapitałem startowym w wysokości około $ 50000 wymaga rejestracji takich firm pod MCA (ustawa Birma firm). Poniżej znajduje się instrukcja krok po kroku, w jaki sposób założyć firmę w Birmie jako obcokrajowiec.

Rejestracja Birma spółki pod MCA (ustawa Birma firm)

birma sytuacja polityczna

Minimalny wymóg kapitałowy dla zagranicznej firmy zarejestrowanej pod MCA jest $ 50,000. Proces rejestracji wymaga inwestorów zagranicznych do uzyskania pozwolenia na handel, jak określono w ustawie o Birma firm. Pozwolenie jest zwykle ważne przez dwa lata, po czym muszą zostać odnowione. Pozwolenie jest następnie wykorzystywany do włączenia spółki. Cały proces rejestracji na mocy MCA trwa około 3 miesięcy.

Rejestracja Birma spółką prawa Inwestycji Zagranicznych

Firmy, które są w 100% własnością obcokrajowców lub wspólnych przedsięwzięć z obywateli Birma czy rząd kwalifikują być zarejestrowane zgodnie inwestycji zagranicznych z prawem. W przypadku wspólnych przedsięwzięciach zagranicznych inwestorów musi posiadać co najmniej 35% udziałów. Minimalny wymóg kapitałowy zgodnie z prawem inwestycji zagranicznych jest $ 500,000. Ważne jest, aby pamiętać, że w przypadku wspólnych przedsięwzięć z rządem Myanmaru, inwestorzy zagraniczni mogą zdecydować rejestracji na mocy ustawy z 1950 roku wyspecjalizowanej firmie.
Wpis zawdzięczamy