birma ustroj polityczny

birma ustroj polityczny

Od kwietnia do grudnia 2008-09 eksport Indii w Wietnamie była warta prawie US $ +1,13 mld USD.

główne Indii import z Wietnamu: Papryka, gumy, sprzęt komputerowy i produkty elektroniczne, cynamon i przyprawy, a odzieży i wyrobów włókienniczych.

Główne obszary, w których wywóz z Indii może wywierać wpływ na rynek wietnamski obejmują technologii informatycznych (IT) oraz szkolenia IT, agro i spożywcza, koleje, energię i alternatywną energię, weterynaryjne zakład produkcyjny, maszyny do przetwarzania herbaty, maszyn włókienniczych i przesyłu energii i wytwarzanie.sprzedaż międzynarodowa

Filipiny

Handel między Indiami i Filipin był wart US $ +823,69 mln 2007-08. W okresie od kwietnia do grudnia 2008-09, Indie eksportowane towary o wartości US $ 574,22 mln Filipinach. Indie „główne eksport do Filipiny: mrożone mięso bawole; kauczuk i wyroby z nich; nasiona i Olea itp .; pojazdów; żelazo i stal; Pozostałości i odpady przemysłu spożywczego; tytoń; produkty farmaceutyczne.

główne importu z Indii Filipiny: maszyn i urządzeń elektrycznych i elektronicznych; żelazo i stal; maszyneria; pojazdów; części samochodowe, papieru i tektury gazetowy; Tłuszcze i oleje zwierzęce lub roślinne; chemikalia organiczne.

Kambodża

W latach 2007-08, handlu między obu krajami wyniosły US $ 56.32 mld USD w latach 2007-08 .

W kwietniu i grudniu 2008-09, Indie eksportowane towary o wartości US $ 35.94 milionów dolarów.

główne eksportu Indii do Kambodży – farmaceutyki, kawa, herbata, przyprawy i bawełny.

Wpis zawdzięczamy