buzzin queens birma

buzzin queens birma

Ten wzajemny szacunek i współpracę partnerstwa między środowiskiem akademickim i specjalistów spowoduje nas razem jednocześnie, aby osiągnąć większy sukces, rozwijać więcej liderów oraz zapewnić maksymalny efekt jak my razem władać nasz wpływ na koncercie.

Zaproś na całym świecie głośnik i zmienia życie autor Paul F. Davis mówić do studentów uczelni o tajemnicy sukcesu Przełom przywództwo! info@PaulFDavis.com http://www.PaulFDavis.com 407-967-7553

Paul jest wyjątkowy i często wymagane głośników do sukcesu student, przywództwa, orientacjach do kickoff wydarzenia College. 17 zmienia życie książki Pawła wylądował mu na gościnne występy gwiazd Fox News Radio, Inwestora Business Daily i 3 razy na Oprah Przyjaciele. Po rozmowie 45 minut na Playboy Radio Popołudnie Porady gospodarza Tiffany Granath nazywa Paweł niesamowite relacyjnej trener i zaleca jego książek o miłości, randki, i seksualności. Sukces akademicki Pawła tajemnice przywództwa dla studentów nie mają sobie równych i bardzo uprawniającej. Paweł buduje mosty cross-kulturowo, kultywowanie świadomości różnorodności, natomiast umożliwienie studentów odkryć swoje przeznaczenie przeżyć swoje marzenia.

Mistrz NLP life coaching; humorystyczny, zabawa, zabawny i przeobrażające wiadomości Pawła łaskawie wyzwanie studentów zadać sobie trudne pytania i być ich życiowy. Jako były starszy klasy nauczyciel języka angielskiego w liceum, Paweł rozumie wyzwania stojące przed przychodzących studentów. Ponadto Paweł osobiście wie co przenoszą studenci przechodzą jak sam uczestniczył w community college, gdzie ukończył z 3,8 GPA przed wejściem UCF, gdzie ukończył z wyróżnieniem. Jako światowy głośnika zawodowej, która dotknęła ponad 55 krajów 6 kontynentach, Paul znacznie przemawia do studentów na całym świecie.

Zaprawdę, Paweł upoważnia ludzi kochać namiętnie żyć bez lęku, jak zrobił to sam.Paweł pracował na Ground Zero w Nowym Jorku w czasie 9/11; pomógł odbudować dom w epicentrum tsunami; pociesza ofiarami ludobójstwa w Rwandzie; Rozmawiałem z liderów w Timorze Wschodnim w czasie wojny; natchnione studentów mnichów w Birmie; promować pokój Uzgodnienie w Pakistanie został w głąb Afryki, gdzie mieszkańcy nigdy przedtem nie widział białego człowieka.

Wpis zawdzięczamy