birma areszt domowy

birma areszt domowy Chodź ze zwycięzców i być powiększony do życia swoje marzenia i wypełnić swoje przeznaczenie.

Pamiętaj, gdy fala morza idzie w górę, wszystkie statki w porcie razem wzrastać. Dlatego nie być zastraszani przez innych sukcesów. Honor, świętować, i uczyć się od tych, którzy przed wami i okazały się być skuteczne.

Sukces może być nauczane, złapany i generatywnie szła jak buławą w dziesięcioboju.

birma areszt domowy

Szczęśliwie umieścić te 3 potężne student sukces tajemnice natychmiastowego użycia i wasze życie będzie wkrótce wspaniale porusza się do następnego poziomu.

Czekam na kontakt z Państwem w sprawie swoich niedawnych sukcesów i wizji na przyszłość.

birma areszt domowy

Zaproś na całym świecie głośnik i zmienia życie autor Paul F. Davis mówić do studentów uczelni o tajemnicy sukcesu i przywództwa przełom! info@PaulFDavis.com http://www.PaulFDavis.com 407-967-7553

Paul jest wyjątkowy Często wymagane głośnik sukcesu studentka, przywództwa, orientacjach do kickoff wydarzenia College. 17 zmienia życie książki Pawła wylądował mu na gościnne występy gwiazd Fox News Radio, Inwestora Business Daily i 3 razy na Oprah Przyjaciele. Po rozmowie 45 minut na Playboy Radio Popołudnie Porady gospodarza Tiffany Granath nazywa Paul niesamowite relacyjnej trener i zaleca jego książek o miłości, randki seksualność. Sukces akademicki Pawła tajemnice przywództwa dla studentów nie mają sobie równych i bardzo uprawniającej. Paweł buduje mosty cross-kulturowo, kultywowanie świadomości różnorodności, natomiast umożliwienie studentów odkryć swoje przeznaczenie i żyć swoje marzenia.

Mistrz NLP life coaching; humorystyczny, zabawa, zabawny i przeobrażające wiadomości Pawła łaskawie wyzwanie studentów zadać sobie trudne pytania i być ich życiowy. Jako były starszy klasy liceum nauczyciel angielskiego ESOL oraz Paweł rozumie wyzwania stojące przed przychodzących studentów.Ponadto Paweł osobiście wie co przenoszą studenci przechodzą jak sam uczestniczył w community college, gdzie ukończył z 3,8 GPA przed wejściem UCF, gdzie ukończył z wyróżnieniem. Jako światowy głośnika zawodowej, która dotknęła ponad 50 krajów i 6 kontynentach, Paul znacznie przemawia do studentów na całym świecie. Paweł pracował na Ground Zero w czasie 9/11; pomógł odbudować dom w epicentrum tsunami; pociesza ofiarami ludobójstwa w Rwandzie; Rozmawiałem z liderów w Timorze Wschodnim w czasie wojny; natchnione studentów mnichów w Birmie; promować pokój Uzgodnienie w Pakistanie został w głąb Afryki, gdzie mieszkańcy nie widzieli białego człowieka. Paweł upoważnia ludzi kochać namiętnie, współpracować globalnie i żyć swoje marzenia bez lęku.

Wpis zawdzięczamy