birma atrakcje turystyczne

birma atrakcje turystyczne

Pamiętaj dzieciaka karate (Film) nie rozumieją, dlaczego maluje płot i woskowanie samochodów, gdy zapytał swojego mistrza dojo, aby nauczyć go sztuki walki.

4. Zaufanie proces i być cierpliwym.

Kiedy w końcu eksplodował i nie mógł znieść ciężką pracę (co wydawało się być okrutną siłę roboczą) dłużej, mentor „Karate dzieciak” ujawnił mu, jak każdy ruch w malarstwie i samochodu woskowanie stosowane do sztuk walki uczył mu.wsparcie eksportu na bliski wschód Te ruchy były po prostu ukryte pod żmudnej pracy był wykonującego.

Nagle żarówka opuszcza dzieciaka karate i objął metodyki nauczania swego pana. Studenci często łatwo gniew na swoich profesorów i doradców, często zastanawiają się i zadawania pytań, jaki sens ma wiele zajęć i wymagane nauczania. Niemniej jednak, kiedy można umieścić to wszystko razem wspólnie, gdy te dyscypliny są w pełni dowiedział się, że masz potężny fundament, na którym stanąć na jak wejść dyscyplinę naukową i karierę wyboru.

5. Discover jaki rodzaj uczący jesteś.

Wszyscy przetwarzać informacje w różny sposób: niektórzy wizualnie, innym dźwiękiem, niż niektóre kinestetycznie.

Znając swój styl uczenia pozwoli badać odpowiednio odpowiednio, jak dostosować swoje podejście do przetwarzania informacji i wiedzy.

Ilekroć uczyć, lubię czytać materiał na głos (podobnie jak prezydent Abraham Lincoln) do wprowadzania materiału do mnie dźwiękowo jak i wizualnie. Odkryłem Im więcej zmysłów mogę się całkowicie pogrążony w materiale, tym bardziej prawdopodobne jest to, będę uczyć się i zapamiętać.

To okazało się być prawdą, a ja poszedłem w 6 klasie z bycia studentem D strzeleniu 100% moich najbliższych dwóch egzaminów ścisłych, w którym miałem do zlokalizowania wszystkich kości w organizmie i pisowni każde poprawnie.

Jak pochowany się w książce anatomii, będąc ale 10 lat w szóstej klasie, wizualnie przetwarzane położenie kości ciała.
Wpis zawdzięczamy