birma co zobaczyc

birma co zobaczyc

Pestilence świat ma wiele chorób zakaźnych, które powodują śmierć, ostatnio AIDS, ptasia grypa, mięsożerne wirusa, malaria, raka i SARS. Trzęsienia ziemi wstrząsnęły wielu miejscach tego świata ostatnio Chin i Azji Środkowej. Ta informacja pozwala nam wiedzieć, że wszystkie rzeczy zostały sprawdzone off a powodem Jezus dał te przykłady to niech wiesz, że naprawdę nie wiem, kiedy on przyjdzie. Świat będzie się dziać biznes jak zwykle więc powinniśmy być zawsze gotowi na jego powrót.

Piękno tej sytuacji jest Bóg wie, że mamy podstawową potrzebę zbawienia. Mamy ludzkie pragnienie pokoju i jakość życia. Wszyscy chcemy żyć wiecznie i nie cierpią na zawsze. Co naprawdę szukasz jest nadzieja, a nie nadzieje, że człowiek może przynieść. Nie obietnica zmiany człowieka lub co człowiek może naprawić, ale mam nadzieję, że Bóg zbawi nas od tego nędznego świata i katastrofy błędów ludzkości. „W nadziei życia wiecznego, które Bóg, który nie może kłamać, obiecał, zanim świat powstał”; (Titus1: 2) To jest obietnica, że ??mogę wierzyć, ponieważ w przeciwieństwie do ludzi Bóg nie może kłamać. Obiecał zbawienie i należy się spodziewać niczego mniej. Obiecał dać nam ten dar powinniśmy oczekiwać niczego mniej. Wzywam was, aby umieścić swoje nadzieje na coś, czego nie widać już teraz, ale będzie zobaczyć w przyszłości. Obietnica, że ??Bóg sprawdź ofertę na stronie internetowej nie może kłamać dał nam ZBAWIENIE !!!!!

„Moje dzieci, te rzeczy pisać Ja wam, abyście nie grzeszyli A jeśli ktoś zgrzeszył, mamy Rzecznika wobec Ojca, Jezusa Chrystusa sprawiedliwego. On jest przebłagalną za nasze grzechy, i nie tylko za nasze , lecz również za grzechy całego świata. ” 1 Jana 2: 1-2

Wpis zawdzięczamy