birma sytuacja polityczna 2016

birma sytuacja polityczna 2016

Academic Success – Student tajemnic sukcesu – Make Stopnie Lepsze College Bądź Absolwenci Honor

Kiedy wróciłem do domu z moim 6 klasie nauki z klasy D w moim sprawozdaniu z postępu prac, mój ojciec postanowił wykupić pas i zastosować pewną presję na mój tyłek, aby zwiększyć zrozumienie się powyżej.

Ojciec rzadko miał do mnie zbić, bo szybko i szacunkiem odpowiedział.zapraszamy na naszą stronę internetową Nie szczególnie cieszyć bici. Niemniej jednak jakoś to załatwiło sprawę i zmusiła mnie do nauki i opanowania sukcesu akademickiego.

Jak dalej w przyszłość byłbym miał rodzic lub nauczyciel faktycznie miało czasu, aby usiąść ze mną i mnie nauczyć właściwych nawyków pracy. Niestety, mogę szczerze powiedzieć, że przez całe moje lata akademickie w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum, gimnazjum, szkoły biblijnej i Graduate School nikt … to prawda … absolutnie nikt nie przeszkadza, aby uczyć studentów, jak zarabiać lepsze stopnie, excel naukowo i osiągnąć sukces w nauce.

birma sytuacja polityczna 2016

Jednak szkoły, uczelnie, a rodzice są szybkie do dyscyplinowania uczniów, którzy nie poniżej średniej, a nie czynią pożądane stopnie w szkole. Paradoksalnie, wychowawcy, którzy uważają się za tak mądrych rzadko myślą obok nosa uczyć studentów, jak się uczyć, przetwarzania informacji, zapamiętywania istotnych informacji do badań, testów i strategicznie się z powodzeniem w umyśle.

Dlatego nie powinno być zaskoczeniem, tak wielu nie i zniechęcili się do systemu edukacji jako całości. Ci, którzy mają tendencję do opanowania, że ??wyjdzie jak conformists cookie-cutter, który czasami szorstka i patrzeć na każdego, kto nie pasuje do formy edukacji.

Jak dla mnie jednak byłem clown klasy Nonkonformista, który był równie inteligentny i tak, bardzo sarkastyczny. Lubiłem zapytać moich nauczycieli, instruktorów i wykładowców twarde i trudnych pytań, te większość uczniów chciała zapytać, ale nie miał odwagi, by to zrobić.

Wpis zawdzięczamy